Wyślij wiadomość
Dom

Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd.

profil firmy
Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd została założona w 2006 roku. Jest to 12-letnia historia w branży systemów rurowych jako profesjonalny dostawca, który łączy się z przemysłem i handlem. Nasza firma ma dwie bazy produkcyjne w ramach holdingu do produkcji różnych części stojaków na rury.
Dzięki wyostrzonemu kątowi widzenia w kierunku globalnego trendu rozwoju przemysłowego, Jingji kieruje dokładnym kierunkiem rozwoju przemysłowego. Promujemy zinternacjonalizowany tryb zarządzania majsterkowiczami i trybem zarządzania JIT, podtrzymując wysiłki, aby pomóc firmom osiągnąć optymalną produkcję i optymalizację łańcucha dostaw, jednocześnie zwiększając wydajność operacyjną
Mając ponad dziesięć lat żmudnych starań, Jingji rozwija się energicznie i stało się zintegrowanym przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w przemysłowych urządzeniach magazynowych, elastycznym sprzęcie produkcyjnym i sprzęcie automatyki, wraz z pełnymi operacjami, od projektu, poprzez produkcję, sprzedaż, aż po instalację i serwis. Jingji wygrał różne honorowe tytuły, takie jak "dobrze znane chińskie przedsiębiorstwa", "chińska znana marka", "jakość, usługi, reputacja jednostki AAA", "chińskie zielone produkty ochrony środowiska" itp.

Trzymając się idei "dążenia do doskonałości, tworzenia najlepszych" i pod kierownictwem systemu zarządzania jakością ISO9001, Jingji nadal zwiększa produkcję i wykrywa wkłady, jednocześnie wprowadzając wszelkiego rodzaju najwyższe kierownictwo i personel techniczny w branży. pełny zestaw sprzętu do obróbki mechanicznej, urządzenia do tłoczenia, urządzenia do cięcia i gięcia, różne urządzenia do spawania, polerowania i inne urządzenia, które utworzyły mocną zdolność produkcyjną i przetwórczą, Jingji może nie tylko wykonywać duże ilości profesjonalnych zamówień OEM, ale również zapewniać długoterminowe i stabilne dostawy towarów do klientów Ponadto Jingji może również samodzielnie zaprojektować i rozwinąć wszystkie rodzaje sprzętu i tworzyw sztucznych, jesteśmy gotowi zapewnić satysfakcjonujące spersonalizowane usługi.

Doskonały system usług marketingowych firmy Jingji oferuje klientom usługi o wysokim poziomie i wysokiej wartości dodanej, aby zapewnić, że potrzeby każdego klienta są rozwiązywane terminowo i sprawnie.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół

Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd została założona w 2006 roku. Jest to 9-letnia historia w branży systemów rurowych jako profesjonalny dostawca. Zaczęliśmy eksportować do innych krajów od 2012 roku.

1997: Elastyczny system stojaków na rury zaczyna wchodzić na chiński rynek, nasz szef Mr.Feng sprzedaje te produkty jako pierwszy sprzedawca.

2002: Nasz szef Mr.Feng i Mr.Zhang wychodzą z pierwotnej firmy, rozpoczynając własną działalność, zajmując się produkcją rur.

2006: Masz pewną sumę pieniędzy i doświadczenia, JINGJI TECHNOLOGY formalnie założona w 2006 roku.

2012: Oprócz rozwoju rynku krajowego, zaczął koncentrować się na rynkach zagranicznych, do sprzedaży produktów na świecie.

2013: Badania i produkcja nowych materiałów - Rury ze stopu aluminium i Złącza systemu rur. Mam patent na produkcję w Chinach.

2014: Nowe systemy rur i połączeń są produkowane i przyjmowane z zadowoleniem przez naszych klientów w kraju i za granicą. Rury ze stopów aluminium serii AL i aluminiowe złącza rurowe

Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd.
Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd.
Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd.
Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd.
Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Sprzedawca

marki : TOP-KING

Ilość pracowników : 80~100

Coroczne wyprzedaże : 30.2 Million-32.8 Million

Rok założenia : 2006

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd. Certyfikaty